banner39

Hulusi Akar’dan Yunanistan'a: Kara bir leke

Yunan gazetesinin alçak ve sınırları aşan başlığına sert tepki gösteren Bakan Akar, "Habercilikle alakası olmayan bir Yunan gazetesinde Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alan ve aklı başında Yunan halkı dahil sağduyu sahibi hiç kimsenin asla kabul etmediği son derece seviyesiz ifadeyi şiddetle kınıyoruz" dedi.

Güncel 20.09.2020, 10:57
Hulusi Akar’dan Yunanistan'a: Kara bir leke

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunanistan’da yayın yapan Demokratia gazetesinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hakkında attığı ahlaksız ve provokatif başlığa sert tepki gösterdi.

Bakan Akar, “Habercilikle alakası olmayan bir Yunan gazetesinde Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alan ve aklı başında Yunan halkı dahil sağduyu sahibi hiç kimsenin asla kabul etmediği son derece seviyesiz ifadeyi şiddetle kınıyoruz. Bu utanç vesikası Yunan basın tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır. İki ülke arasındaki ilişkileri sabote etmeyi amaçlayan ve kamu vicdanında zaten mahkum olan bu ahlaksızlar hakkında Yunan makamlarınca da gerekli idari ve adli işlemlerin derhal yapılmasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

banner53
Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?