banner39

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, görevinden istifa etti.. Erdoğan'ın bilgisi var mı?

"Ortaya çıkan görüntüler süreçle uyuşmadı" diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti. Erdoğan'ın istifa kararı ile ilgili bir bilgisi olup olmadığı henüz belli değil

Güncel 12.04.2020, 21:27 12.04.2020, 21:46
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, görevinden istifa  etti.. Erdoğan'ın bilgisi var mı?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, görevinden ayrıldığını açıkladı. Soylu'nun istifa kararı ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bilgisi var mı? henüz belli değil.

Hafta sonu için sokağa çıkma yasağı ilanının ardından yaşanan görüntüler ve eleştiriler sonrası hakkındaki eleştiriler sonrası Bakan Soylu istifa ettiğini açıkladı.

Soylu açıklamasını sosyal medyadan yaptı. "Ortaya çıkan görüntüler süreçle uyuşmadı" diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti.

Soylu: "Gayretle ve titizlikle yürütülen süreçte, salgının önlenmesine yönelik sokağa çıkma kararınının uygulanmasının sorumluluğu, şahsıma aittir"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Onurla yürüttüğüm İçişleri Bakanlığı görevimden ayrılıyorum"

banner53
Yorumlar (1)
Hamdi 2 yıl önce
PUSUDA YATANLAR VAR, İSTİFA KABUL EDİLMESİN!
İçişleri Bakanımız Sayın SOYLU'nun istifasından aziz Milletim derin bir üzüntü duymuştur. Teröristlere, vatan ve millet düşmanlarına karşı savaşan, uyuşturucu çeteleriyle amansız mücadele eden Sayın SOYLU'nun istifasının Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kabul edilmemesini dilerim. Vatan ve millet düşmanları, hainler ve dış güçlerin içimizdeki maşalarına bayram yapmalarına müsaade edilmemeli ve onların sevinçleri kursaklarında yarım bırakılmalıdır. İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkma kararının alınması ve uygulanması yerinde ve zamanında bir karar olmuştur. Gündüz erken saatlerde yasakların kamu oyuna duyurulması karşısında halkımız ğıda ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için marketlere, alış-veriş merkezlerine vs. akın edecek ve her yerde uzun kuyrukların olması kaçınılmaz olacaktı, keza dış basında uzun kuyrukların gösterilecek olması, içerideki hainlerin yapacakları menfi propoğandayla uzun kuyruklar gösterilecek, ekonominin ne hale geldiği kuyrukların görüntüleri dış basında günlerce yayınlanacaktı. Kanaatimce Sayın SOYLU bir krizin önlenmesine vesile olmuştur. Bundan sonraki halkın sokağa çıkma yasaklamalarında ise Bilim kurulu ile iletişim halinde olmaları kamu oyunu rahatlatacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın(RTE) bu gece yarısında Sayın SOYLU’nun istifasını kabul etmiyerek, pusuda yatan birilerinin pazartesi sabahı hayal kırıklığına uğratılmasını ve sevinçlerinin kursaklarında bırakılmasını dilerim.
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?