banner39

İETT Genel Müdürü istifa etti

İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda görevinden istifa ettiğini açıkladı. Bağış, "İş ahlakım, anlayışım, ilkelerim ve kendime duyduğum saygı gereği istifa ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncel 04.09.2019, 09:48
İETT Genel Müdürü istifa etti

İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu.

Bağış, 'profesyonel bir yönetim anlayışını umarak kabul ettiğim fakat maalesef bulamadığını' belirtirken, kurumun yönetim ekibini kendisinin belirlemesine izin verilmediği için görevinden ayrıldığını açıkladı.

İBB’nin AK Parti yönetiminde olduğu döneminde de görev yapan ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 8 Ağustos’ta açıkladığı İBB üst yönetim kadrosunda yer alarak koltuğunu koruyan Bağış, 24 Kasım 2017’den bu yana yürüttüğü görevinden ayrıldı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bağış, “İş ahlakım, anlayışım, ilkelerim ve kendime duyduğum saygı gereği” ifadeleriyle istifa ettiğini duyurdu.

2005 yılında İETT’de çalışmaya başladığını ve birçok birimde görev aldığını belirten Bağış, İmamoğlu’nun İETT’de kendisiyle yola devam etme kararı almasının kendisini gururlandırdığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?