banner15

İsraillileri hedef alan AK Partiliye ihraç

AK Parti, Beyoğlu'ndaki saldırıda hayatını kaybeden İsrail vatandaşlarını hedef alan üyenin partiyle ilişiğini kesti

İsraillileri hedef alan AK Partiliye ihraç

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

AK Parti Eyüp İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yücel, bir teşkilat üyesinin Beyoğlu'ndaki terör saldırısında yaralanan İsrail vatandaşlarını hedef alan tweetinin AK Parti'nin görüşlerini yansıtmadığını, paylaşımı yapan partinin ilçe kadın kolları üyesi için ihraç sürecinin başlatıldığını bildirdi.

Hatice Yücel, sosyal paylaşım sitesi Twetter'dan yaptığı açıklamada, Beyoğlu'nda gerçekleştirilen bombalı saldırısını kınarken, hayatını kaybedenler için taziyelerini iletti.

Sosyal medyada tepkilere neden olan partinin ilçe kadın kolları yürütme kurulu üyesi İrem Aktaş'ın attığı belirtilen tweetin AK Parti'nin görüşlerini yansıtmadığını dile getiren Yücel, "AK Partili bir teşkilat üyemizin sosyal medyaya yansıyan açıklaması AK Parti'nin görüşünü kesinlikle yansıtmamaktadır. Teşkilatımızda kendisi ile ilgili gerekli işlemler yapılmış ve ihraç süreci başlatılmıştır. Masum insanları hedef alan terör saldırısını kınar, hayatını kaybedenlere taziyelerimizi sunar, yaralılarımıza acil şifalar dileriz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2016, 09:15
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48