banner39

İstanbul Üniversitesi'nde kavga

İstanbul Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıktı. Polis olaylara müdahale ederek bazı öğrencileri gözaltına aldı

Güncel 24.10.2014, 10:59 24.10.2014, 11:01
İstanbul Üniversitesi'nde kavga

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi'nde karşıt görüşlü iki grup arasında yine kavga çıktı. Üniversiteye giren polis 17 öğrenciyi gözaltına aldı. Bazı öğrencilerin yaralı olarak fakülteden çıkarıldığı görüldü.

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında bu sabah yine kavga çıktı. Fakülte yönetimi durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine üniversite önünde araçlarında bekleyen çok sayıda sivil polis ve çevik kuvvet ekibi üniversite içerisine sevk edildi. Fakülteye giren polis, iki gruptan toplam 17 öğrenciyi gözaltına aldı.

Gözaltına alınan öğrencilerin bir kısmının hafif bir şekilde yaralandığı görüldü.

Gözaltına alınanlar fakültenin  yanında bulunan Beyazıt Polis Merkezi Amirliğine götürüldü. Kavga sonrası yaralanan öğrencileri tedavi etmek için 112 sağlık ekiplerine haber verildi. Okul önüne ve polis merkezine gelen 2 ambulans ile hafif bir şekilde yaralanan öğrenciler tedavi edildi. Polis ekiplerinin okul önündeki bekleyişi devam ediyor.

banner53
Yorumlar (1)
adem 7 yıl önce
istanbul üniversitesindeki kavganın müslüman gençlik ile kendisini islam'dan beri gören hatta fırsat bulduğu her an hakaret eden solcu öğrenciler arasında olduğunu bilmiyor muydunuz? yoksa bu iki kesime de aynı mesafede misiniz? ya da çeşitli çıkarlarınız gereği öyle görünmek mi istiyorsunuz?
17
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?