banner15

İstanbul'un 17 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul'un Arnavutköy, Avcılar, Beyoğlu, Çekmeköy, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Pendik, Sarıyer, Silivri, Şişli, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinin bazı mahallelerine elektrik verilmeyecek.

İstanbul'un 17 ilçesinde elektrik kesintisi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İstanbul'un Anadolu yakasında bazı ilçelere 9 Kasım'da elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Pendik, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahalleleri 9 Kasım'da elektrik alamayacak.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

"Çekmeköy'de 09.00-13.00 saatlerinde Sultançiftliği Mahallesi Özveri, Kovuk Yusuf, Selen, Turgut Özal sokaklar.

Kadıköy'de 09.00-12.30 saatlerinde Erenköy Mahallesi Kaptan Arif Sokak, 13.00-17.00 saatlerinde Erenköy Mahallesi Şemsettin Günaltay sokaklar.

Kartal'da 02.00-05.00 saatlerinde Yukarı Mahalle Eralp, Harman, Egemenlik, Kuyu, Acıçeşme, Dr. Sadık Ahmet, Hacı Şakir, Çimenlik, Gevrek, Çırçır, Şerif Ali, Bademli, Turhan, Yan ,Serhat, Çilek, Bayır, Üsküdar, Belediye, Gevrek, Kuyukcu, Buket, Bahtiyar sokaklar, Kordonboyu Mahallesi Ankara Sokak.

Pendik'te 10.00-18.00 saatlerinde Yayla Mahallesi Çakmak Sokak, Orhangazi Mahallesi Keklik, Yazlık sokaklar, Fatih Mahallesi Serçe, Çiftecam, Martı, Küme Evler, Ulaş, Gülenç, Eylem, Dumlu, Doğan, Cide, Necmettin Erbakan, Ela, Yurtseven, Aşkın, Akçam, Venüs, Mümtaz sokaklar, Velibaba Mahallesi Yelken, Üzüm sokaklar.
Tuzla'da 09.00-18.00 saatlerinde İstasyon Mahallesi Hatboyu Sokak, 09.30-13.00 saatlerinde Yayla Mahallesi Vatan Sokak,14.00-18.00 saatlerinde Aydınlı Mahallesi Özgürel Sokak.

Ümraniye'de 09.00-13.00 saatlerinde Necip Fazıl Mahallesi Mina, Günbatımı sokaklar, 09.00-18.00 saatlerinde Esenşehir Mahallesi Pırlanta, Mine, Atılım, Bahadır sokaklar.

Üsküdar'da 09.00-12.00 saatlerinde Kısıklı Mahallesi Gurbet, Abdipaşa Ara, Bosna, Alemdağ Yan Yolu, Yusuf Kemal, Türkyılmaz Çıkmazı, Canver, Defne, Medeniyet, Alemdağ, Salkım, Hacı Arifbey, Abdipaşa, Kaşgarlı Mahmut sokaklar, Ferah Mahallesi Dereci Sokak, Tantavi Mahallesi Bosna Sokak."
İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçeler 9 Kasım'da elektrik alamayacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Fatih, Silivri, Avcılar, Küçükçekmece, Kağıthane Sarıyer, Güngören, Şişli, Arnavutköy ve Beyoğlu'nda bazı mahallelere 9 Kasım'da elektrik verilemeyecek.

Elektrik kesintisi uygulanacak yerler şöyle:

"Fatih'te 00.00-03.00 saatlerinde Mimar Hayrettin Mahallesi, Tiyatro Caddesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Beyazıt Karakol, Dibekli Cami, Soğanağa Cami sokaklar, 03.00-06.00 saatlerinde Mimar Kemalettin Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, Büyük Haydarefendi Sokak, Ordu Caddesi, Darphane, Abıhayat, Küçük Haydarefendi, Turanlı sokaklar.

Silivri'de 09.00-13.00 saatlerinde Mimar Sinan Mahallesi, Yavuz Selim, Köstemir, Haseski caddeleri, 13.00-17.00 saatlerinde Semizkumlar Mahallesi, Başkumandan Mustafa Kemal Caddesi.

Avcılar'da 09.00-18.00 saatlerinde Firuzköy Mahallesi, Göl Boyu, Korutürk, Kara Emin sokaklar.

Küçükçekmece'de 09.00-16.00 saatlerinde Cennet Mahallesi, Alparslan Caddesi, Aydın, Gür sokaklar, Mevlana Caddesi, Yeşil Yuva Sokak, Yeşilova Yan Yolu Caddesi, Ziya Gökalp Caddesi,

Kağıthane'de 09.00-15.00 saatlerinde Hamidiye Mahallesi, Gül, Kafkas, Safa sokaklar.

Sarıyer'de 09.00-16.00 saatlerinde Uskumruköy Mahallesi, Rezene, Ateş Çiçeği, Fesleğen sokaklar, Zekeriyaköy Mahallesi, Reyhan Sokak, Pazı Çıkmazı Sokak, 10. Cadde, Telgraf Çiçeği Çıkmazı Sokak, 9. Cadde, 4. Cadde.

Güngören'de 09.00-17.00 saatlerinde Gençosman Mahallesi, Akan Sokak, Davutpaşa Caddesi, Hun, Çiftlik, Dumlupınar, Meyveci, Yekta sokaklar, Merkez Mahallesi, Refah, Özdenler sokaklar.

Şişli'de 09.00-13.00 saatlerinde Bozkurt Mahallesi, Ergenekon Caddesi, Eşref Efendi Sokak, Cumhuriyet Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, Efe Sokak, Halaskargazi Caddesi, Nakiye Elgün Sokak, Rumeli Caddesi, Tavukçu Fethi, Tayyareci Fehmi sokaklar, Merkez Mahallesi, Halaskargazi Caddesi, Meşrutiyet Mahallesi, Rumeli Caddesi, Matbaacı Osmanbey Sokak, 11.00-14.00 saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, Arpa Suyu, Efe sokaklar, Ergenekon Caddesi, Halaskargazi Caddesi, Nakiye Elgün Sokak, Rumeli Caddesi, Tavukçu Fethi, Tayyareci Fehmi sokaklar, 16.00-18.00 saatlerinde Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi.

Arnavutköy'de 10.00-12.00 saatlerinde Boyalık Mahallesi, Durusu Park Caddesi, 12.30-14.30 saatlerinde Boyalık Mahallesi, Durusu Park Caddesi.
Beyoğlu'nda 13.00-15.00 saatlerinde Hüseyinağa Mahallesi, Balo Sokak, İstiklal Caddesi, Nevizade, Sahne, Solakzade, Yeşilçam sokaklar, Kamer Hatun Mahallesi, Kamer Hatun Caddesi, Kuloğlu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Turnacı Başı Caddesi."

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 10:01
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35