banner39

Kızılay İstanbul Başkanı'nın sert mesajlarına soruşturma

Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım'ın Twitter'da yazdığı sert mesajlar tepkilere neden olurken Kızılay, hakkında soruşturma başlattı

Güncel 23.05.2014, 17:16 23.05.2014, 17:16
Kızılay İstanbul Başkanı'nın sert mesajlarına soruşturma

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım'ın, Okmeydanı'nda yaşanan hadiselerle ilgili Twitter hesabından yazdığı mesajlar büyük tepki topladı. Önce hesabını kapatan, ardından gizleyen Yıldırım hakkında Kızılay soruşturma başlattı.

Yıldırım, Okmeydanı'nda yaşanan gelişmeleri Twitter üzerinden değerlendirirken önce “Eğer arpanız fazla geldiyse o arpayı önünüzden almayı da biliriz! Arpa taşıyanları da biliriz!” ifadelerini kullandı. Daha sonra sözlerini daha da sertleştirip “Ya bu ülkede Eşşek gibi yaşayacaksınız, ya da defolup gideceksiniz! Sizlere her kim destek oluyor, yüz veriyorsa o da şerefsizdir!” dedi.

Tepki toplayan Yıldırım, önce Twitter hesabını dondurdu, ardından yeniden açarak sadece takipçilerinin görebileceği şekilde gizledi.

Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın da kardeşi olan İlhami Yıldırım hakkında Kızılay'ın soruşturma başlattığı bildirildi.

banner53
Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?