banner39

MHP'den de bir isim Erdoğan'la görüşmüş

Deniz Baykal'ın yanısıra MHP'li bir ismin de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gizlice görüştüğü belirtiliyor.

Güncel 24.06.2015, 13:35 24.06.2015, 13:58
MHP'den de bir isim Erdoğan'la görüşmüş

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştüğü Dışişleri Konutu’nda bir MHP’li ismin de daha sonra gittiğini ve Erdoğan’la görüştüğü ortaya çıktı.

Milliyet’ten Önder Yılmaz’ın haberine göre MHP’nin önceki akşam gerçekleştirilen Başkanlık Divanı’nda Bahçeli, ilginç bir çıkış yaptı. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la, CHP’den Deniz Baykal’ın görüştüğü gibi MHP’den de birinin görüştüğünü, bu konuda bilgisinin bulunmadığını kaydetti. Bahçeli, “Erdoğan’la Dışişleri Konutu’nda bir görüşme olmuş. O ismi şimdilik belirlemeyedim ama arıyorum. Görüşme ortamındaki diğer kişilere ulaşmaya çalışıyorum. Eğer doğru ise bulunca gereğini yaparım” dedi. Divan üyeleri  ise o kişinin kim olduğu konusunda birbirlerine sorular yöneltti.

Bahçeli’nin, “o ismi arıyorum, bulursam gerekeni yapacağım” dediği konuşulurken, Ankarareview isimli internet sitesi, Saray’a giderek görüşmelerde bulunan ismin Tuğrul Türkeş olduğunu iddia etti. 

Yorumlar (0)
22
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?