banner39

banner35

MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Ne Suç İşledi?

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Tokyo’ya gidecek olan Filenin Sultanları ile ilgili sosyal medya hesabından fikirlerini dile getiren MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin hakkında soruşturma başlattıklarını açıkladı. Peki Birol Şahin ne demişti?

Güncel 15.01.2020, 14:21
MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Ne Suç İşledi?

MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in sosyal medya hesabından yaptığı kişisel paylaşımı nedeniyle MHP'den ihracı söz konusu oldu! Peki neden? Birol Şahin ne dedi ve ne yaptı da tepki gördü? FETÖ propagandası mı yaptı? PKK-YPG'yi mi övdü? Sayın Apo'mu dedi? Libya'da ne işimiz var? Suriye'lileri kovacağım mı dedi? Ne dedi de MHP'nin temel değerlerine aykırı hareket etmiş oldu ve partiden ihracı söz konusu hale geldi? İşte detaylar...

İşte o paylaşım:

''BELEDİYE BAŞKANLARI LİSTEMİZDEN DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR!''

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Filenin Sultanları ile ilgili paylaşımı nedeniyle Kaynaşlı Belediye Başkanı listeden düşürüldü" dedi. Son olarak kararlarını Twitter'dan duyuran Durmaz, ''Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür'' dedi.

BAHÇELİ'DEN VOLEYBOL TAKIMINA KUTLAMA

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli grup toplantısında yaptığı konuşmada "Hafta sonunda yapılan Avrupa Kıta Elemeleri Voleybol Final Maçında Almanya'yı 3-0 yenerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanan Filenin Sultanları'nı, teknik kadroyu ve federasyon yönetimini gönülden tebrik ediyorum" diye konuştu.

Bu durum üzerinden haber merkezimize ulaşan vatandaşlar: ''Bayrağımızın her platformda şerefle dalgalanmasını sağlayan spordan siyasete, askerimizden milletimize kim varsa baş tacımızdır. Bunu yaparken Anadolu'yu bir ve güçlü kılan çimentomuz:  'İslam ve değerleri' baştacımızdır! Hayime anayı, Nene Hatun'u, Fatma Bacıları, Sümeyye analarımızı tarihe bir destan olarak kaydeden ruh, onların mukeddesat uğruna, bayrak uğruna gösterdikleri fedakarlıktır. Bu fedakarlığın merkez üssü olan İslami prensipleri hatırlatan MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in paylaşımının hangi kriterlere uymadığını anlamadık, suçu neymiş? Haya'yı, edebi ve insanın yaptığı her işte Allah'ın rızasını gözetmeli çağrısı yapan Şahin, ne suç işlemiştir?'' diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Kaynak: Haber vaktim

Yorumlar (1)
Ali demir kaya 2 yıl önce
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar başkan kötü ne demiş anlaladım
22
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?