banner39

Murat Ülker, STK'larla bir araya geldi

Yıldız Holding'in sahibi Murat Ülker, Türkiye'nin önde gelen STK'larının yöneticilerini yemekli bir toplantıda ağırladı.

Güncel 11.02.2018, 12:57 11.02.2018, 14:01
Murat Ülker, STK'larla bir araya geldi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Son günlerde sahibi olduğu Yıldız Holding'in bankalarla yaptıkları bazı işlemlerden dolayı bir çok haber ve yoruma konu olan Murat Ülker, Türkiye’nin önde gelen STK temsilcilerini yemekli bir toplantıda ağırladı.

Kredi konusundaki haber ve yorumlarda maksadı aşan ifadelerin yer aldığı ve olayın farklı bir mecraya sürüklenmeye çalışıldığı bir dönemde  Murat Ülker ve Yıldız Holding yönetiminin gönüllü teşekküllerle bu tarz bir toplantıda bir araya gelmesi ilginç bir gelişme olarak dikkati çekti. 

toplantı 1

Bu yemekli görüşmeyi Yıldız Holding üst yönetiminden Av İbrahim Taşkın instegram ve twitter hesabından şöyle paylaştı:

'Bu sabah bir çok başarılı hizmetlere imza atmış STK ların temsilcileri ile kahvaltıda buluştuk. Karşılıklı istişarelerde bulunduk. Şunu gördüm ki; Gönül dostlarımızla daha fazla bir araya gelmek, daha sıkı istişare etmek ve karşılıklı sinerji oluşturma ihtiyacımız var.

toplantı 2

Davetimize iştirak eden İlim Yayma Cemiyeti, İlim Yayma Vakfı, Türgev, Tügva, Diyanet Vakfı, İnsan ve Medeniyet Hareketi, Kadem, Önder, Ensar Vakfı, Kızılay, Yeşilay, Deniz Feneri ve TGT Vakfı başkanlarımıza ve diğer gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz.'

Bazı STK'ların mesajları

Bazı STK'lar da gerek istişari toplantı gerekse de Kredi konusundaki gelişmeler  üzerine Ülker ve Yıldız Holding'e olan güvenlerini gösteren mesajlar yayınladılar.

toplantı 3

Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık, istişari toplantı sonrasındaki twitter paylaşımında Ülker grubunun Rahmetli Sabri Ülker’le başlayan ve artarak devam eden yardımseverliğine vurgu yaptı.

Bunun dışında 10 Şubat günü MUSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan da Yıldız Holding'in bu kredi çalışmasını ülke ekonomisinin gücünü gösteren bir çerçevede değerlendirmesi de önemliydi.

MÜSİAD BAŞKANI ABDURRAHMAN KAAN'IN AÇIKLAMASI

 

 

banner53
Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü