banner39

Murat Ülker'den '1 Nisan reklamı' için açıklama

1 Nisan için Ülker'in hazırlamış olduğu reklam filmine yönelik sosyal medyada gelişen yoğun kampanya için Murat Ülker resmi Twitter hesabından açıklamada bulundu. Ülker,"Kumpası kuranlar hakettiklerini bulacaklar. Milletimizin yanındayız." mesajını verdi

Güncel 01.04.2017, 01:38 01.04.2017, 11:42
Murat Ülker'den '1 Nisan reklamı' için açıklama

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Ülker'in 1 Nisan ile ilgili hazırlamış olduğu reklam filmine yönelik sosyal medyada gelişen yoğun kampanyaya karşı Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker şahsi Twitter hesabından bir açıklama yaptı.
 
Ülker açıklamasında şöyle dedi:

"Yurt dışındayım. Şimdi duydum. Haber verenlere teşekkürler. Kumpası kuranlar hakettiklerini bulacaklar. Milletimizin yanındayız."
 
Murat Ülker

"İÇİNDE OLMAYAN ANLAMLAR YÜKLENMEYE ÇALIŞILMAKTA"

Murat Ülker'den sonra Ülker firmasında da konuyla ilgili açıklama geldi. Ülker'in Twitter'daki resmi hesabından yapılan açıklama ise şu şekilde:

"1 Nisan kapsamında hayata geçirdiğimiz 'küçük kardeş olmak' isimli kampanyamız maksatlı olarak farklı noktalara çekilmeye ve içinde olmayan anlamlar yüklenmeye çalışılmaktadır. Kampanyamız 1 Nisan konsepti altında aile bireyleri ve özellikle kardeşler arasındaki tatlı rekabeti konu almaktadır. Sosyal medyada kastedilen hiçbir konuyla ilgisi yoktur, olamaz. Bu masum şaka günü reklamını farklı noktalara çekenlerle ilgili tüm hukuki haklarımızı kullanacağımızı bildiririz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?