Prof. Dr. Mehmet Ceyhan canlı yayında rahatsızlandı

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, CNN Türk kanalında katıldığı bir canlı yayın programında rahatsızlanarak yayından ayrıldı. Gelen son bilgilere göre Ceyhan'ın sağlık durumunun iyi olduğu ve Hacettepe Üniversitesi'ne götürüldüğü bildirildi.

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan canlı yayında rahatsızlandı

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ın canlı yayından ayrılması sonrası verilen aranın ardından programın sunucu Başak Şengül şunları aktardı:

"Tam anlamıyla durumuna dair net bir bilgi edinemedik. Sağlık ekiplerinin de müdahalesi söz konusu. Malumunuz Ankara stüdyosundaydı Prof Dr. Mehmet Ceyhan. Kendisi aşı ile, salgın ile salgın başladığından bu yana bütün sorularımızı cevaplayan, Türkiye kamuoyunun da güvenle takip ettiği uzman bir isim. Rahatsızlandı birkaç dakika öncesinde. Geride bıraktığımız arayı da o sebeple vermiştik. Bir an önce kendisinden iyi haber alıp sizlerle paylaşmak istiyoruz. Şöyle söyleyelim, şimdi bir hafif baş dönmesi olmuş hocamıza o yan stüdyoda. Şu an ambulans girmek üzere binaya. Hocamız şu anda ambulansla hastaneye gidiyor. Şuuru, bilinci yerinde.Gün boyunca çok toplantılara katıldığını, yorgun olduğunu söyledi hoca. Gereken tıbbi yardım yapılıyor şu anda."

Programın katılımcılarından Hulki Cevizoğlu da yaptığı açıklamada, yayın öncesi Mehmet Ceyhan'ın yayından önce kendini çok iyi hissetmediği, Cevizoğlu'na kendisinin kronik mide rahatsızlığı bulunduğunu söylediğini belirtti.

Yayına bağlanan CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan Mehmet Ceyhan ile telefonda görüştüğünü ve sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyledi. 

Kaynak: SPUTNIK

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 22:29
banner53
YORUM EKLE

banner39