banner39

Robert de Niro'ya İtalya'dan göç teklifi

Trump'la ilgili hakarete varan ifadeleri ve "yumruklamak istiyorum" sözleriyle dikkat çeken aktör Robert De Niro'ya İtalya'dan göç teklifi geldi.

Güncel 12.11.2016, 17:42 12.11.2016, 17:42
Robert de Niro'ya İtalya'dan göç teklifi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

ABD seçimleri öncesinde başkan adaylarından Donald Trump'la ilgili hakarete varan ifadeleri ve "yumruklamak istiyorum" sözleriyle dikkat çeken aktör Robert De Niro'ya İtalya'dan göç teklifi geldi.

3.000 nüfuslu Ferrazzano kasabası belediye başkanı De Niro'ya İtalya'ya göçmesini önerdi. Büyük büyük dedeleri 1890'da İtalya'nın Ferrazzano kasabasından ABD'ye göçen De Niro'ya seslenen belediye başkanı Antonio Cerio "Onu açık kollarımızla karşılamaya hazırız. Trump hayalkırıklığından sonra, buraya göçmek isterse, hoş karşılanacaktır. Bu bizim için bir onur olur." ifadesini kullandı.

Hem İtalyan hem de ABD vatandaşlığı bulunan De Niro, seçim günü katıldığı Jimmy Kimmel Show'da şaka yollu olarak, "Muhtemelen oraya göç edeceğim." demişti.

ÖZÜR DİLEMİŞİ

Jimmy Kimmel Show'a konuk olan De Niro, hala Trump'ı yumruklayıp isteyip istemediği sorulduğunda; "Şu an onu yumruklayamam. Çünkü o başkan ve ben onun ne olduğunu bilsem de bu pozisyona saygı duymak zorundayım. Şuan bir çok şehirde insanlar üzgün ve sokağa çıkmış durumdalar. Neler yapacağını bekleyip göreceğiz." demişti.

Seçim sonuçlarından dolayı üzgün olduğunu söyleyen De Niro; "Belki Obama ona tecrübelerini aktarır ve hepimizin aynı gemide olduğunu hatırlatır." demişti

De Niro seçimler öncesinde çektiği videoda Trump için hakarete varan ifadeler kullanmış ve Trump'ı yumruklamak istediğini söylemişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?