banner15

Sahilde iftarı bekleyen vatandaşlara Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

24 Haziran seçimleri için ilk mitingini Erzurum'da yaptıktan sonra uçakla İstanbul'a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytinburnu Sahili'nde iftarı bekleyen vatandaşlarla bir araya geldi.

Sahilde iftarı bekleyen vatandaşlara Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

24 Haziran seçimleri için Erzurum'da gerçekleştirdiği ilk mitinginin ardından uçakla İstanbul'a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytinburnu Sahili'nde iftarı bekleyen vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Erzurum'daki programının ardından uçakla Atatürk Havalimanı'na gelen Erdoğan, Yenikapı'da Emniyet Teşkilatı mensupları ile yapacağı iftar programına gitmeden önce Zeytinburnu Sahili'nde makam aracını durdurdu.


İFTARI BEKLEYEN VATANDAŞLARLA KISA SÜRE SOHBET ETTİ

Burada iftarı bekleyenlerin yanına giden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu. Kendisini davet eden bir ailenin yanına giderek, bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir kız çocuğunu kucağına alarak sevdi. Çocuklara oyuncak dağıtan Erdoğan, vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın da eşlik ettiği Erdoğan, daha sonra buradan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 23:13
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48