banner39

Selçuk Bayraktar'dan gece yarısı heyecanlandıran 'Akıncı' paylaşımı

Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Twitter'dan gece yarısı heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Bayraktar, Akıncı TİHA'ların fotoğrafını paylaşarak 'Babasının izinde. Büyüyecek...' dedi.

Güncel 09.01.2020, 08:12 09.01.2020, 11:41
Selçuk Bayraktar'dan gece yarısı heyecanlandıran 'Akıncı' paylaşımı

Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Twitter'dan heyecanlandıran bir paylaşım yaptı.

Selçuk Bayraktar, paylaşımında Bayraktar Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı'ya (AKINCI TİHA) ait fotoğraflara yer vererek "Babasının izinde. Büyüyecek...Milli Teknoloji Hamlesi" ifadelerine yer verdi.

banner53
Yorumlar (8)
mehmet dost 2 yıl önce
cok teşekkür calişmalarinizi ıftiharla izliyoruz ıyı ve başarıli calişmalar.
mehmet gündoğdu 2 yıl önce
GURUR DUYUYORUZ SİZLERLE SELÇUK BEY
spidi gonzales 2 yıl önce
çok güzel oldu-İsrail ve Amerika ya muhtaç değiliz. Kendi işimizi kendimiz yapıyoruz evel Allah. Daha ilerilere gideceğiz. şimdilik pervaneli olsun ama benim olsun. ilerideki yıllarda jet motorluda olacak. Daha iyilerine layık bu ülke. Allah başarılarınız eksik etmesin.
Er 2 yıl önce
ALLAH BUVATANİ SEVEN VE BUVATAN İÇİN CABALAN İS ADAMLARİMİZİ EKSİK ETMESİ
Refik demirci 2 yıl önce
Ebabil di şimdi iha siha
Recepali 2 yıl önce
Harika güzel gelişmeler. Bana bunlarla gelin..
Bülent 2 yıl önce
bumu heyecanlandıran açıklama.
Erman Gerçek 2 yıl önce
Hani bir söz vardır türkün türkten başka düşmanı yok. Kötüyü yermek iyi yi yüçeltmek diye bir şey de yok herşey tukaka. 70-80 lerde Hiç birşeyimiz yoktu yeni yetmeler bilmez, anlamazlarda, inanmazlarda. Yakıt, yemeklik yağ, et, kuyrukları vardı.Su haftada 3 gün, elektirik günde 7-8 saat.Anarşi heryerde. Bu yapılanlara baktıkça gurur duyuyorum. Fakat yeterlimi hiç de değil. Köstekler olmasa belki daha iyi olacak fakat içimizdeki hainler her türlü engelliyorlar. Ne mutlu Türküm diyene.
16
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?