banner39

banner35

Sınırın iki yakasındaki cami minarelerinden farklı sesler yükseliyor

TSK'nın Fırat'ın doğusuna başlattığı operasyon sonrası teröristler lastik yakarak karargah ve önemli yerleri gizlemeye çalışırlarken sınırın Türkiye tarafındaki minarelerden mehter marşı çalınırken diğer yakasındaki minarelerden PKK marşı yayınlandı

Güncel 09.10.2019, 17:40 09.10.2019, 17:55
Sınırın iki yakasındaki cami minarelerinden farklı sesler yükseliyor

Bugün 16:00 itibariyle başlatılan Barış Pınarı Harekatı sonrası Ceylanpınar camilerinden mehter marşı çalınırken sınırın diğer tarafındaki camilerin minarelerinden PKK terör örgütünün marşı çalınmaya başladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nın Fırat'ın doğusuna başlattığı operasyon sonrası teröristler lastik yakarak karargah ve önemli yerleri gizlemeye çalışıyorlar. Resulayn ve diğer yerlerde bölgeyi terk etmek isteyen sivil halk terör örgütü PKK tarafından engelleniyor.

Kaynak: www.dunyabulteni.net

Yorumlar (1)
İskender 3 yıl önce
SAVAŞ BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN IRK,DİL,DİN DİYE HİÇBİR ŞEY SAVAŞMALARINI ENGELLEMEYECEĞİ GİBİ, HER İKİ TARAFTAN DA, ALLAH'A YAPILAN YAKARIŞLARDA KARŞI TARAFIN "CEHENNEMLİK OLMA" İSTEĞİ, BAŞI ÇEKER. NE YAPILIRSA YAPILSIN HER ŞEYİ GÖREN VE DUYAN RABBİMİZİN MAZLUMDAN VE DOĞRUDAN YANA OLACAĞINA OLAN İNANCIMIZ ŞÜPHESİZDİR.
21
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?