banner15

THY, Şarm El Şeyh seferlerinde iptal süresini uzattı

THY, pazartesi günü Şarm El Şeyh'e yapacağı seferleri 16 Kasım'a kadar karşılıklı iptal etti, bölgedeki yolcularını tahliye edecek

THY, Şarm El Şeyh seferlerinde iptal süresini uzattı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Rus Metrojet Hava Yolları'nın Şarm El Şeyh - St. Petersburg seferini yapan uçağının terör örgütü İŞİD tarafından düşürüldüğü yönündeki iddiaların ardından seferlerini iptal eden Türk Hava Yolları (THY), aldığı bir kararla seferlerin 16 Kasım' a kadar iptal edildiği açıklamasında bulundu. 

THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada; "Sayın yolcularımız Sharm el Şeyh meydanındaki güvenlik problemleri nedeniyle 16 Kasım'a kadar seferlerimiz karşılıklı olarak iptal edilmiştir. Yolcularımızın, ortaklığımız ile gerçekleştireceği seferlerde seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.thy.com.tr adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz" denildi. 

YOLCULARIN TAHLİYESİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAPILIYOR 

Seferlerin iptalinin ardından Mısır'ın Şarm El Şeyh kentinde kalan yolcuların tahliyesi ile ilgili yapılan açıklamada ise, gerekli planlama çalışmalarının yapılmakta olduğu ve yolcuların tahliyesi kesinleştiğinde gerekli açıklamaların yapılacağı vurgulandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2015, 13:52
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35