banner15

Türkiye Adalet Akademisi'nden Arakan için bağış

Kızılay’a bir destek de Türkiye Adalet Akademisi’nden geldi. Akademi, Arakan’daki ihtiyaç sahipleri için yaklaşık 40 bin lira bağış yaptı.

Türkiye Adalet Akademisi'nden Arakan için bağış

Dünyanın dört bir yanına yardım eli uzatan Türk Kızılayı, toplumun her kesiminden destek görüyor. Bu kapsamda Türkiye Adalet Akademisi, Arakan’daki ihtiyaç sahipleri için yaklaşık 40 bin lira bağışta bulundu.

Türk Kızılayı Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan’ı Türkiye Adalet Akademisi Başkanı ve Danıştay Üyesi Yılmaz Akçil ile akademi mensupları, ziyaret etti.

Arakan'da yapılması planlanan su kuyusu için topladıkları 38 bin 820 lira ve 100 dolar bağışı teslim eden Akçil, ihtiyacı olana yardım etmenin tarif edilemez bir duygu olduğunu dile getirdi.

Genel Müdür Altan ise, Türk Kızılayı’nın nerede bir insan ıstırabı varsa oraya hayırseverlerin desteğiyle en kısa sürede yardım ulaştırdığını belirterek ihtiyaç sahipleri adına teşekkürlerini ifade etti.
 
Yapımı planlanan su kuyusu Tunceli'de polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan Hakim Onur Alan'ın anısına yapılacak.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 13:05
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48