banner15

TÜYAP kitap fuarında izdiham

34. Uluslararası Kitap Fuarı'na, haftasonunun da etkisiyle kitapseverler çok yoğun ilgi gösterdi. Fuar binasının girişinde izdiham yaşandı

TÜYAP kitap fuarında izdiham

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle düzenlenen fuara, metrobüsle ulaşan vatandaşlar, metrobüsün 'Beylikdüzü Son Durak'taki üstgeçidinde meydana gelen kalabalık nedeniyle izdiham oluşunca, karşıdan karşıya geçmek için araç yolunu kullandı. Yoldaki yaya yoğunluğu trafiğin kilitlenmesine sebep oldu.

Fuarın giriş kapılarında da kalabalık nedeniyle uzun kuyruklar oluştu. Yarın sona erecek fuarda bugün, aralarında Ali Ural, Ahmet Nesin, Ali Nesin, Ahmet Telli, Ataol Behramoğlu, Furkan Çalışkan, Ayşe Kulin, Cihan Aktaş, Bülent Ata, Füsun Önal, Gülten Dayıoğlu, Halit Ertuğrul, Halit Kıvanç, Hanefi Avcı, Hıfzı Topuz, İbrahim Tenekeci, İskender Pala, İsmail Kılıçarslan, İsmail Beşikci, Murathan Mungan, Nazan Bekiroğlu, Nihat Behram, Nihat Genç, Sunay Akın, Tarık Tufan ve Üstün Dökmen'in de bulunduğu çok sayıda yazar, okurlarıyla buluşuyor.

"Mizah: Hayata Gülümseyerek Bakmak" temasıyla, 7 Kasım'da açılan fuara, Türkiye ve yurtdışından 750 yayıneviyle sivil toplum kuruluşu katılıyor. Fuar, yarın sona eriyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2015, 16:52
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35