banner15

Üsküdar'da yeni silahlar bulundu

Üsküdar'da silahların bulunduğu alanda yapılan kazı çalışmalarında yeni silahlar bulunurken mühimmatın polis görünümlü kişilerce gömüldüğü öne sürüldü

Üsküdar'da yeni silahlar bulundu

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Üsküdar’da kurusıkı olduğu belirtilen 240 tabancanın bulunduğu arazide inceleme sona erdi. Çalışmalarda yeniden tabancalar ve tabanca parçaları ele geçirildi.

Sabah saatlerinde iş makineleriyle tekrar başlayan ve yaklaşık 3 saat süren çalışmalar sonrasında ekipler topladıkları delillerle olay yerinden ayrıldı.

Ele geçirilen malzemeler olay yeri inceleme ekipleri tarafından delil torbalarına konarak, incelenmek üzere emniyete götürüldü.

GÖRGÜ TANIĞI: POLİSLER GÖMDÜ

Çevre sakinleri, mahallelerinin çok sakin olduğu belirtirken kazı yapılan alanın tam karşısında oturan ve ismini söylemeyen bir kadının söyledikleri hareketliliğine neden oldu.

Evinin balkonundan gazetecilerin sorularını cevaplayan kadın, "2010 senesinde bu yol yapılırken polis kıyafetli bir grup, kamyonla ezip silahları gömdü. Gündüz vaktiydi. Gömdüler sonra yolu yaptılar" diye konuştu.

Kadınla röportaj yapmak isteyen basın mensupları binaya girdi. Fakat yaşlı kadın dairenin kapısını açmayarak kimseyle konuşmadı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2016, 13:22
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35