banner39

Hiç Bitmeyen 7 Oyun

Bazı bilgisayar oyunlarının 1 hafta, 1 ay ve hatta 1 yıl da oynasanız sonu gelmiyor.

Haber 27.07.2012, 23:16 27.07.2012, 23:16
Hiç Bitmeyen 7 Oyun

chip.com.tr'deki habere göre; MMO türündeki bilgisayar oyunları ve GTA gibi açık dünya oyunlarını bitirmek çok uzun zaman alabiliyor. Listedeki oyunları oynarken, bitmelerinden hiç endişe duymayacağınızı garanti edebiliriz:

Sim City: 1989'da ortaya çıkan orijinal Sim City, şehir planlama meraklılarını kendisine hayran bırakmıştı. Bu seneki E3 ise yakında tanışacağımız harika bir SimCity'yi gözler önüne sermişti.

Civilization: Sid Meier'in sıra tabanlı strateji serisi Civilation'da sonu hiç gelmeyecek bir oyuna başlayabiliyorsunuz.

The Elder Scrolls: Skyrim: Skyrim'in hikâyesi bitse de, oyun teknik olarak hiçbir zaman bitmiyor. Oyundaki görev oluşturucusu, o âna kadar yaptıklarınıza göre belirli aralıklarla yeni vazifeler oluşturuyor. Oyun, yeni yerleri keşfetmeniz için sizi özellikle daha önce gitmediğiniz yerlere yolluyor.

The Sims: The Sims serileri de size sonsuz sayıda yapacak iş sunuyor. Serideki oyun sayısı oldukça fazla, ancak 3 ana oyuna bağlı kalmanızı tavsiye ediyoruz. Bu 3 oyun Windows ve Mac OS X'de oynanabiliyor. The Sims'de ne yapacağınız size kalmış. Hayalinizdeki evi yapın, postacıyı duvarlar arasına sıkıştırın veya arkadaşınızın eşini elinden alın...RollerCoaster Tycoon: Kendi Roller Coaster'ınızı yapmanın ne kadar keyifli olabileceğini ortaya çıkaran oyunun 2. sürümünde eklenen CoasterCam ile kendi Roller Coaster'ınızı sürebiliyordunuz.

Elite: 1984'de David Braben ve Ian Bell tarafından BBC Micro ve Acorn Electron bilgisayarlar için geliştirilen uzay ticareti simülasyonu Elite, oyun tarihinin en çok sevilenleri arasında bulunuyor.

Championship Manager ve Football Manager: Orijinal Championship Manager, Sports Interactive tarafından geliştiriliyordu. Ardından Intelek'in kontrole aldığı oyun, şu an SI Games tarafından geliştiriliyor. Eidos'tan ayrılan şirket, şu an Football Manager serilerini geliştirmeye devam ediyor.  Oyun, boş zamanınızı harcayabileceğiniz oyun içi ve dışı simülasyon özelliklerine sahip. Oynamaya başladıktan sonra onu her zaman bir pencerede açık tutmaya başlayacağınızı garanti edebiliriz.

banner53
Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?