'Dünya Bizim' ödülleri açıklandı

Kültür Sanat portalı Dünya Bizim, yıl içerisinde sitede en çok okunan, en çok paylaşılan haberlerin yazarlarına ve en çok haber yazan yazarlara verilecek ödülleri açıkladı

'Dünya Bizim' ödülleri açıklandı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Dünya Bülteni'nin de dahil olduğu Küresel İletişim Merkezi bünyesinde yayın hayatına devam eden ve Türkiye'nin en çok okunan kültür sanat portalı Dünyabizim ödülleri açıklandı.

Sitenin genel yayın yönetmeni Erhan Erken sitede yayınladığı yazıda Dünyabizim ile ilgili son bilgileri  verdi. Erken yazısında 1 Ocak 2014 tarihindeki veriler itibariyle sitede en fazla okunan haberler, en çok haber yazan yazarlar ve en çok etkinlik haberi yazan yazarlara ayrıca sosyal medyada ençok paylaşılan haberle gelecek vadeden yazarlara ödüller verileceğini açıkladı.

Buna göre ödül kazanan Dünyabizim yazarları şöyle:

- “2013'te en çok haber gönderen haberci”: Bu ödüle hak kazanan yazar, yıl içinde gönderdiği ve yayınlanan 86 haber ile Mustafa Uçurum oldu.

- “2013'te en çok etkinlik haberi gönderen haberci”: Bu ödüle hak kazanan yazarımız, yıl içinde gönderdiği ve yayınlanan 39 etkinlik haberiyle ile Ahmet Serin oldu.

- “2013'te en çok okunan 3 haber": Bu ödül için, 10 bin rakamının üzerine çıkan üç haber seçildi:

15.653 okunmayla “Dr. Emin Acar'ın sünneti 50 yıldır sürüyor” başlıklı haber (yazarı Mustafa Everdi),

11.042 okunmayla “Enderun usulü teravih nedir, nasıl kılınır?” başlıklı haber (röportajı yapan Fatma Toksoy),

10.391 okunmayla “Canımız dostun kölesidir Tuğrul Efendim” başlıklı haber (yazarı Mustafa Nezihi Pesen)

- “2013'te sosyal medyada en çok paylaşılan haber”: Bu ödüle hak kazanan haber, 89 tweet ve 812 facebook tavsiyesiyle, "Canımız dostun kölesidir Tuğrul Efendim" başlıklı haber (yazarı Mustafa Nezihi Pesen).

- “2013'te gönderdiği haberlerle geleceğe dair ümitleri pekiştiren en genç haberci”: Bu ödüle hak kazanan yazar, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Fatma Mizan oldu.

Erken, Dünyabizim okuyucularına gösterdikleri ilgi için teşekkür ederek ödüllerin daha sonra ilan edileceği bir tarihte verileceğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2014, 10:19
banner53
YORUM EKLE

banner39