MÜSİAD Muş ve Bitlis şubeleri açıldı

MÜSİAD, Muş ve Bitlis Temsilciliklerini geniş katılımlı bir açılış töreniyle hizmete soktu

MÜSİAD Muş ve Bitlis şubeleri açıldı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Muş ve Bitlis Temsilciliklerini hizmete soktu. Açılışlardan ilki  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU ile MÜSİAD Genel Başkanı Nail OLPAK'ın katılımlarıyla Muş'ta gerçekleştirilirken, ikinci açılış programı Bitlis Temsilciliği'nin bulunduğu Tatvan'da gerçekleştirildi.

Muş Temsilciği açılış töreninde MÜSİAD'ın Muş'ta Şube kurmasının ekonomik açıdan büyük önem taşıdığını ifade eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel EROĞLU, "MÜSİAD'ın burada yeni bir şube kurması, ekonominin gelişmesi açısından bir milattır."dedi.

MÜSİAD'ın Muş Temsilciliğinin açılışına  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Muş Valisi Vedat Büyükersoy, Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Derneği Genel Başkanı Nail Opak, Ak Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, Muş Belediye Başkanı Necmettin Dede, Muş Emniyet Müdürü Muharrem Durmaz, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Abdurahman Kaan, İTO Başkanvekili Murat Kalsın, MÜSAİD Muş Şube Başkanı Mürsel Özen katılırken, MÜSİAD Bitlis Temsilcilik açılışına Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, AK Parti Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban, kurum amirleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, MÜSİAD şube başkanları üyeleri, iş adamları ve esnaflar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2013, 16:13
banner53
YORUM EKLE

banner39