KPSS yerleştirme sonuçları açıklandı

KPSS yerleştirme sonuçları açıklandı. Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli müjdeyi sosyal medyadan verdi.

KPSS yerleştirme sonuçları açıklandı

KPSS yerleştirme sonuçları açıklandı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, müjdeyi sosyal medyadan vererek şu açıklamayı yaptı:

"2347 eve daha aş ve iş sağlıyoruz. Yeni çalışma arkadaşlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. KPSS puanına göre ÖSYM tarafından merkezi yerleştirme ile 1277 Mühendis, 870 Veteriner Hekim, 150 Tekniker, 50 Teknisyen arkadaşımızın yerleştirmeleri yapılmıştır Ülkemize hayırlı olsun."

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bakanlık bünyesinde çalışacak 2 bin 347 personelin atamasının merkezi yerleştirmeyle yapıldığını bildirdi.

Pakdemirli, Twitter hesabından, bakanlıkta istihdam edilecek yeni mühendis, veteriner, tekniker ve teknisyenlere ilişkin paylaşımda bulundu. 

Bakan Pakdemirli  2 bin 347 eve daha aş ve iş sağladıklarını belirterek, "Yeni çalışma arkadaşlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. KPSS puanına göre ÖSYM tarafından merkezi yerleştirme ile 1277 mühendis, 870 veteriner hekim, 150 tekniker, 50 teknisyen arkadaşımızın yerleştirmeleri yapılmıştır. Ülkemize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 10:58
banner53
YORUM EKLE

banner39