banner39

Diyanet Bayram Gazetesi'nin yeni sayısı okurla buluştu

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan ve online olarak okunabilen gazetenin 3. sayısında ilim, kültür ve sanat dünyasından isimlerin yazıları yer aldı.

İslam 01.05.2022, 15:02
Diyanet Bayram Gazetesi'nin yeni sayısı okurla buluştu

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, gazetenin üçüncü sayısının çıktığını sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Paylaşımında, "İlim ve kültür insanlarımızın değerli katkılarıyla başkanlığımızca hazırlanan Bayram Gazetemizin üçüncü sayısı ile bu bayram da evlerinize misafir oluyoruz." ifadelerini kullanan Erbaş, gazetenin https://bayram.diyanet.gov.tr/ adresinden çevrim içi okunabileceğini belirtti.

Geçen yıl Ramazan Bayramı'nda yayın hayatına başlayan gazetenin yeni sayısında ilim, kültür ve sanat dünyasından kalemler yer aldı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın "Bayramlar, Gönül Köprülerini Güçlendirme Zamanıdır" başlıklı yazı kaleme aldığı sayıda, İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Safi Arpaguş'un da "Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nde 88 Yıl Sonra Özlem ve Hasretle İlk Teravih Namazı" başlıklı yazısı bulunuyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?