banner39

banner35

CNR Kitap Fuarı bugün açıldı

Bu yıl ana teması "Sosyal Medya ve Çocuk" olarak belirlenen CNR Kitap Fuarı, bugün Yeşilköy'de kapılarını ziyaretçilerine açtı

Kültür Sanat 01.03.2014, 11:47 01.03.2014, 11:47
CNR Kitap Fuarı bugün açıldı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İstanbul'da Bakırköy ilçesinde yer alan Yeşilköy CNR EXPO'da bugün önemli kitap fuarlarından biri başladı. Bugün kapılarını ziyaretçilere açan CNR Kitap Fuarı, 9 Mart 2014 tarihine kadar açık olacak. Ana teması "Sosyal Medya ve Çocuk" olarak belirlenen fuar, 20 bin metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor. 

Fuara 250 marka ve 150'nin üzerinde yayınevi katılacak. Fuarda çocuk, eğitim, dini ve dünyaca ünlü yayınevlerine ait kitaplar sergileniyor. 

Fuarda bu yıl çeşitli etkinlikler de yapılacak. Bunlardan biri de yarışmalar. Öğrencilerin sosyal medya üzerinden katılacağı yarışmalarda çeşitli ödüller dağıtılacak. Telif hakkı ihlallerine ilişkin öğretmelerin geliştireceği yarışma ise "buhangikitap.com" üzerinden gerçekleşecek.

Öğretmenler, öğrenciler, yayıncılar, kitabevleri, kütüphaneciler, tercüme büroları, gazeteciler, yazarlar, editörler, yayınevi, yazar telif ajansları ve okurların hedef ziyaretçi olarak belirlendiği fuara giriş ücretsiz.

Yorumlar (0)
23
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?