banner15

Elif'ten Z'ye 'müfredat çalışmaları'/Zorunlu Erteleme

“Elif’ten Z'ye” programının bu haftaki bölümünde Alparslan Durmuş ile ‘Hedef Toplum ve buna ulaşmak için müfredat çalışmaları’ konuşulacaktı. Tarihi Yenikapı Mitingi dolayısıyla TRT OKUL'un TRT HABER ile ortak yayına geçmesi dolayısıyla yayın alışı değişmiş oldu. Bu haftaki programın haftaya yayınlanacağı bildirildi.

Elif'ten Z'ye 'müfredat çalışmaları'/Zorunlu Erteleme

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Elif’den Z’ye adlı Eğitim Sohbeti Programı, TRT OKUL’da devam ediyor. 7 Ağustos 2016 Pazar günkü bölümde EDAM'ın kurucusu Alpaslan Durmuş ile Hedef Toplum ve buna ulaşmak için müfredat çalışmaları’ile ilgili bir sohbet gerçekleştirilecekti. Yenikapı Mitingi sebebiyle TRT OKUL'un TRT HABER ile ortak yayına geçmesi kararı alındığından yayın akışında zorunlu bir değişiklik oldu. . TRT Yetkilileri tarafından bu  haftaki programın haftaya yayınlanacağı bildirildi. 

Toplumun ve bireylerin gelişmesinde çok önemli rol oynayan eğitimden beklenen faydanın elde edilebilmesi için çok sağlam ve bilimsel esaslara dayanan bir müfredata sahip olmak gerekiyor.

Müfredat programları, hem eğitimin tespit edilmiş amaçları doğrultusunda içeriklendirilerek tasnif edilmesini ve hem de eğitim süreçlerinin sağlıklı şekilde işlemesini sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 14:35
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35