banner15

Kitap ve Kültür Fuarı yeniden Sultanahmet'te

Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen ve bu yıl İstanbul’da 37. kez kapılarını açacak olan Kitap ve Kültür Fuarı yeniden Sultanahmet’e taşınıyor. İstanbul’la eş zamanlı Ankara’da ise Gençlik parkı karşısındaki Melike Hatun Camii avlusunda okurla buluşacak.

Kitap ve Kültür Fuarı yeniden Sultanahmet'te

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Bu yıl 37'ncisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı İstanbul’da Ayasofya meydanında 16 Mayıs Çarşamba günü, Ankara’da ise Gençlik parkı karşısındaki Melike Hatun Camii avlusunda 18 Mayıs Cuma günü kapılarını kitapseverlere açacak. Fuarlar 10 Haziran’a kadar ziyaret edilebilir.

Bu yıl Bilimevi çatısı altında yayın yapan Gökkubbe, Risale ve Görüş yayınları da ilk defa bu fuara iştirak edecek. Yayınevlerinin, bir toplumun kültürel değerlerini yansıtan bir vitrin olduğu bilinciyle hareket eden Bilimevi yayınları nitelikli bireyin bütüne kazandırılmasını hedefliyor. Bilimevi, akademik çalışmaların yayına hazırlandığı Gökkubbe, dini içerikli kitapların yayınlandığı Risale ve toplumsal meselelere hasredilmiş olan Görüş yayınlarıyla kültürel zenginliğimize katkıda bulunuyor. Ayrıca Bilimevi toplumda kitaba ilgiyi artırmak amacıyla pek çok kültürel faaliyette yürütüyor.

Kitap meraklıları ayrıca Bilimevi stantlarından Kitabın Ortası, Makas, Kadın, Dış Politika ve İktisat dergilerine de ulaşabilirler.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 15:43
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48