banner39

Pazarlama yönetimi programı

İleri düzey pazarlama ve ürün ve marka yönetimi sertifika programı 25 Eylül'de başlıyor.

Makale-Yorum 15.09.2010, 20:53 15.09.2010, 20:53
Pazarlama yönetimi programı


Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün düzenlediği ileri düzey pazarlama ve ürün ve marka yönetimi sertifika programı “Being Marketing Genius”, 25. dönemine 25 Eylül cumartesi günü başlıyor.

Ulusal ve uluslararası firmalardan pazarlama profesyonellerinin konuşmacı olarak katıldığı program; katılımcılara en son pazarlama trendlerini ve markalarının bunları nasıl kullandığını keşfederek, gerçek vakaları tecrübe etme şansını sunuyor.

Being Marketing Genius Programının konuşmacısı Ahmet Hazim Topçuoğlu programlarla ilgili görüşlerini paylaştı: “Öncelikle bu programın içinde yeralmaktan mutluluk duyduğumu ve her seminerde keyif aldığımı belirtmek isterim.

Pazarlama vizyonunun, her sektörde, her departmanda ve de her yönetim kademesinde edinilmesinin faydasına inanıyorum. Bunu deneyim sahibi ve aktif pazarlama çalışanlarından dinlemek ve öğrenmek hem daha hızlı hem de daha etkin bir yöntem.

Buna ek olarak, katılımcıların, eğitmenlerin deneyimlerinden faydalanabilme fırsatları sadece seminerlerle sınırlı kalmıyor, ve de kurdukları ilişkiler doğrultusunda programdan sonra da devam ediyor diye düşünüyorum.”

Değişen dünya ve tüketici davranışları, ürünü farklılaştırma taktikleri ve yeni trendler üzerine pazarlama dahilerinin fikir üretmesine katkıda bulunan ve cumartesi günleri devam eden programlar; ürünlerini pazarda lider konuma getirmek isteyenler için farklı deneyim olma özelliğini sürdürüyor.
İletişim:
0212 236 1900

 

banner53
Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?