banner15

Ünlü müzisyen Tom Jones Türkiye'ye geliyor

İngiliz asıllı ünlü müzisyen Tom Jones, 30 Temmuz'da Antalya'nın Serik ilçesinde konser verecek.

Ünlü müzisyen Tom Jones Türkiye'ye geliyor

Serik'e bağlı Belek turizm merkezinin heyecanla beklenen ismi Tom Jones30 Temmuz Pazartesi akşamı dinleyicileriyle buluşacak. 1960'ların öne çıkan en önemli seslerinden biri olan ve şarkıları tüm dünyada nesiller boyu dinlenerek her dönem müzik listelerinin en üst sıralarında yer alan Tom Jones, Türk dinleyiciler için sahne alacak.

60'lı yılların yetiştirdiği ve kısa sürede müziğiyle tüm dünyanın tanıdığı bir isme dönüşen İngiliz asıllı dünyaca ünlü müzisyen Tom Jones, uzun yıllar Pop, Blues, Rock ve Caz vokalliği yaptı. Müzik kariyeri boyunca Delilah, It's Unusually, Love me Tonight gibi popülerliği günümüze kadar ulaşan birçok kült şarkıyı kendinden sonraki nesillerle de tanıştırdı. Albümleri kadar sinema tarihinin önemli filmlerinin de soundtracklerine imza atan Jones, beyazperdenin en önemli yapımlarından James Bond serisinin ilk filmine Thunderball şarkısı ile hayat verdi. 

Regnum Carya'nın bu yıl ilk kez düzenlediği ve yerli yabancı birçok müzikseverin yoğun katılımıyla gerçekleşen Live in Concert serisi, Goran Bregoviç ve Rita Ora gibi dünyaca ünlü isimlerden sonra bu kez efsane vokal Tom Jones'u ağırlayacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2018, 01:21
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48