banner39

İmamoğlu, Erdoğan'la Kanal İstanbul Projesini görüşecek

İmamoğlu, "Erdoğan'la Kanal İstanbul'la ilgili ben tartışmak isterim. Ben bunun İstanbul'da büyük bir hata olacağını savunuyorum. Bize göre yanlış ve eksikliklerini görüşmek isterim" dedi.

Orta Asya 24.09.2019, 09:19
İmamoğlu, Erdoğan'la Kanal İstanbul Projesini görüşecek

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın moderatörlüğündeki programda Veyis Ateş, Deniz Zeyrek ve Nevzat Çiçek’in sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la özellikle Kanal İstanbul projesini tartışmak istediğini vurgulayan İmamoğlu, "Erdoğan'la Kanal İstanbul'la ilgili ben tartışmak isterim. Kamuoyunda böyle bir sürecin oluşmamasını, tartışılmamasını konuşmak isterim. Planını da tartışmak isterim. Ben bunun İstanbul'da büyük bir hata olacağını savunuyorum. Bize göre yanlış ve eksikliklerini görüşmek isterim" dedi.

'Erdoğan'dan bir randevu talebinde bulundunuz mu?' sorusuna da İmamoğlu, "Bulunmadım, çünkü bizi yeniden davet edeceklerini belirttiler. Komisyonlarla bir ortak çalışma masasıyla ilgili teşekkür ettim. Geçen hafta bir gazetede çağrının yapılacağı noktasında bir haber çıktı. Ama henüz bir çağrı yapılmadı" dedi.

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (3)
ilkgun salih 2 yıl önce
kanal istsnbul istanbul icin iyi yatirim .ordan gelir gelecek.ve sakincadi da yok.
Uğur 2 yıl önce
Size göre tek gerçek taş oymacılığı..
GümüşTürk 2 yıl önce
Böyle zihniyeti bozuk insanlar ülkeye hiç bir şey yapılmasını istemezler aslında senin İstanbul’un büyük şehir belediye başkanı olman hata
26
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?