banner39

banner35

Moğol vizesi 'O' çevrimiçi yayınlanmaya başlayacak

oğolistan Göçmenlik Ajansı, devlet hizmetlerini vatandaşlar için basit, hızlı ve uygun maliyetli hale getirmek için STK'ların davetine gelen yabancı vatandaşlar için O tipi Moğol vizelerinin çevrimiçi olarak işlemeye başladığını bildirdi

Orta Asya 05.12.2019, 10:16
Moğol vizesi 'O' çevrimiçi yayınlanmaya başlayacak

Moğolistan Göçmenlik Ajansı, STK'ların davetine gelen yabancı vatandaşlar için O tipi Moğol vizelerinin ve uluslararası insani yardım kuruluşlarının çevrimiçi olarak işlemeye başladığını bildirdi.

Ulusal e-devlet programının bir parçası ve kurumun “çevrimiçi göç” oluşturma hedefinin bir parçası olarak Moğolistan Göçmenlik Ajansı, devlet hizmetlerini vatandaşlar için basit, hızlı ve uygun maliyetli hale getirmek için adım adım değişiklikler getirmektedir. Özellikle, J (turist), B (iş), A (resmi), S (öğrenci) gibi iş vizelerinin yanı sıra tek ve çoklu iş gezileri için verilen hizmet, bu yılın Mayıs ayından beri çevrimiçi olarak mevcuttur.

Çevrimiçi hizmete erişmek için https://evisa.mn sitesini ziyaret etmeniz ve elektronik vize başvurusu göndermek için bir hesap oluşturmanız gerekir. Çevrimiçi hizmetin başlamasından bu yana, ajans J, B, A, S1, S2 gibi vize başvuruları ve 5.000'den fazla vatandaş için birden fazla vize başvurusu yaptı.

Kaynak: ca-news

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?