banner39

İdlib'ten 2 şehit 5 yaralı.. Gözlem noktalarında çatışma devam ediyor

Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Belirlenen hedefler ateş altına alınmış, alınmaya devam edilmektedir.

Ortadoğu 20.02.2020, 17:32 02.03.2020, 14:57
İdlib'ten 2 şehit 5 yaralı.. Gözlem noktalarında çatışma devam ediyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB)'ndan yapılan açıklamada, "Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Belirlenen hedefler ateş altına alınmış, alınmaya devam edilmektedir."

Bugüne kadar olduğu gibi şehitlerimizin kanı yerde bırakılmamış, bundan sonra da bırakılmayacaktır. Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz.

İdlib bölgesindeki çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre; 50’den fazla Rejim unsuru, 5 tank, 2 zırhlı personel taşıyıcı, 2 silahlı pikap, 1 obüsün imha edildiği öğrenilmiştir.

Gözlem noktalarını korumak üzere konuşlanan mevzilerde çatışmaların devam ettiği ve şehitlerin ve yaralıların burdaki çatışma sonrası olduğu bildirildi.

Serakib'te 3 tane Türk gözlem noktası bulunuyor.

Yorumlar (1)
Recepali 2 yıl önce
Hava savunma silahınız yokmu sizin. O hisarları ögünmek gösteriş yapmak içinmi ürettiniz. Yoksa askerlerin hayatı dahamı ucuz geliyor size. Hava savunmasız olmıyacagını gayet iyi biliyorsunuz. Sadece topçu ve roket atışlarıyla ne yapmayı düşünüyorsunuz. Saçmalığın daniskası artık. Savaşa gireceksen gir girmeyeceksen girme. Bu ne basiretsizlik
27
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?