banner39

İsrail askeri Filistinli eylemcileri güldürdü-VİDEO

Filistinli eylemcilerin fırlattığı araba tekerleğine karşı tekme sallayan askerle ile tekerleği taşla vurmaya çalışan askerin düştüğü komik durum göstericileri kahkahalara boğdu

Ortadoğu 07.06.2014, 14:13 07.06.2014, 14:47
İsrail askeri Filistinli eylemcileri güldürdü-VİDEO

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İsrailli bir askerin, Filistin'deki Beyt Ummar köyünde cuma günü düzenlenen eylemler sırasında kendilerine doğru gönderilen tekerleğe gösterdiği tepki izleyenleri güldürdü.

Askerlerin Filistinli eylemcilere silahlı müdahalesi sırasında, kullanılan biber gazı kapsülü nedeniyle iki Filistinli yaralandı. Onlarca biber gazı kullanan İsrail askerleri, eylemcilerin kendilerine doğru gönderdiği bir araba tekerleğine gösterdikleri tepki ise hem göstericileri hem de kameralara yansıyan görüntüleri izleyenleri şaşırttı.

Çatışmalarla ilgili görüntüleri Facebook sayfasından paylaşan Muhammed Ayad Awad isimli Filistinli, İsrail askerinin tekerlekle mücadelesiyle dalga geçti.

Görüntülerde, göstericiler tarafından yuvarlatılan bir tekerlek askerlerin üzerine gönderiliyor. Askerlerden birisi hışımla tekerleğe tekme atmaya çalışırken yere düşüyor. Diğer askerlerden biri de tekerleğe taş vurmaya çalışırken görülüyor. Tekerleği kaçıran askerlerin toparlanmaya çalışıyor; ancak onların bu durumu onları izleyen eylemcileri kahkahalara boğuyor. Askerlerden biri durumu kurtarmak için namlusunu eylemcilerin üzerine tutuyor, ancak o da düştüğü komik durumun farkına vararak gülümsüyor.

İşte o ilginç anlar:

 

banner53
Yorumlar (0)
31
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?