banner39

Şaron'un bitkisel hayatı çiftliğinde sürecek!

Şaron'un dört seneden beri hastanede süren bitkisel yaşamı artık çiftliğinde devam edecek

Ortadoğu 23.09.2010, 18:16 23.09.2010, 18:21
Şaron'un bitkisel hayatı çiftliğinde sürecek!

 
Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İsrail eski başbakanı Ariel Şaron, Şiba Hastanesi'nden 1948 yılında İsrail tarafından işgal edilen El Nekab bölgesinde bulunan çiftliğine nakledilecek. Şaron'un eşi Leyla da aynı çiftlikte gömülmüştü. 

Şaron'un yaklaşık 5 yıldan beri komada yaşadığı hastanenin gereken bütün hazırlıkları yaptığı belirtildi. Bir İsrail gazetesinde yer alan habere göre Şaron, hastanedeki bütün tıbbi malzeme ve ekip ile birlikte çiftliğine taşınacak. 

Şaron'un hastane dışında yaşayıp yaşamayacağının deneneceği, uygun görülürse çiftliğinde kalacağı, aksi takdirde tekrar hastaneye götürüleceği ifade edildi.   

82 yaşındaki Şaron, 2006 yılında beyin kanaması geçirerek komaya girmişti. Şaron Arap dünyası tarafından en fazla Filistinlilere zulmeden başbakan olarak kabul ediliyor. Şabra ve Şatilla katliamından sorumlu tutulan Şaron, 2000 yılı Aksa intifadasının da sebebi olarak görülüyor.

 

banner53
Yorumlar (7)
fatih alagöz 11 yıl önce
allah belasını veriyor işte öldürdüğü filistinli çocukların kadınların ahı öyle kolaymı çıkacak zannediyor bu kafirlere allah hem dünyada azap ediyor inşallah ahiretindede cehennemin dibine girecek
mustafa balkaya 11 yıl önce
öbür tarafta ATEŞİ bol olsun derim
arzu 11 yıl önce
nasıl kıydı o bebeklere allah seni cehennemin en dibine koysun suratından belli nereye gidecek olduğu beter olsun
ufuk 11 yıl önce
selam....ölmesin....bu sayede bu ibret! basiret sahibi mazlum kulların hidayet nişanı ile lutuflanmasına daha çoooooooooooook sebeb olur olacaktır inş."şer"on sayesin de imanım da bir çoşkun aşk hissediyorum....her hali resmen ayet bu inkarcıların....Kuran da bildirilenler nasılda çıkmış:):):)"tebessümü durduramıyorum:D ölme inş.
cellal 11 yıl önce
allahım sen ne büyüksün kimin hakkı kimde kalır yarabim :)
yusuf orhan 11 yıl önce
ALLAH ın lanetti onun üzerinde olsun şükür ALLAH ıma ki onun cezasını nasıl verdi bakın ey insan olu bir laf vardır bilirsiniz ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE
yaşar 11 yıl önce
Allah öldürmesin Allahın var olduğunu anlasınlar bu ve bunun kavmi
18
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?