banner15

Ak Parti, adayları kanaat önderlerine soracak

Başbakan Erdoğa, "Meclis listeleri ile ilgili il genel ve belediye meclisi listeleriyle ilgili süreyi 1 ay uzattık, 1 Aralık'a kadar uzattık.Anket çalışmaları, temayül yoklamaları yanında şehirdeki kanaat önderlerinin de görüşlerini alacağız." dedi

Ak Parti, adayları kanaat önderlerine soracak

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Ak Parti, yerel seçimlerle ilgili olarak il genel meclisi v belediye meclisi adayları için süreyi bir ay daha uzattıklarını belirterek, temayül yoklamalarının da belirleyici olmayacağını söyledi.

Kızılcahamam Kampı'nda konuşan Başbakan Erdoğan, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

30 Mart 2014 yerel seçimlere doğru hazırlıklarımız artık belli bir aşamaya gelmiş bulunuyor. Sahadaki araştırmalarımızı yapıyoruz. Temayül yoklarımız 16 mevcut büyükşehir ve ilçelerinde yapıldı.

Meclis listeleri ile ilgili il genel ve belediye meclisi listeleriyle ilgili süreyi 1 ay uzattık, 1 Aralık'a kadar uzattık.
Anket çalışmaları, temayül yoklamaları yanında şehirdeki kanaat önderlerinin de görüşlerini alacağız.

Gayemiz birilerine makam üretmek değil. Şehirlerimize hizmet. Bir çok yerde çok ciddi kurumsal milliyetçilik yapıldığını biliriz. Temayül yoklaması neticesi de belirleyici olmayacak. Temayül yoklamalarının da bazen ne şekilde olduğunu biliriz.

Anketlerde AK Parti gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Her 2 seçmenden biri AK Parti diyor.
30 büyükşehirde il genel meclisi kalmayacak. Artık bir meclis var. Büyükşehir Belediye Meclisi..

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2013, 15:35
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48