Ak Parti ve CHP'li vekilerden yumruklu kavga

TBMM'nin bugünkü oturumunda Ak Partili vekillerle CHP'li vekiller arasında yumruklu kavga çıktı, kavgada gözünden yaralanan CHP Milletvekili Bülent Tezcan hastaneye kaldırıldı

Ak Parti ve CHP'li vekilerden yumruklu kavga

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

Meclis'te Ak Partili vekillerle CHP'li vekiller arasında yumruklu kavga çıktı. Kavgada CHP Milletvekili Bülent Tezcan yaralandı. Gözünden yaralanan Tezcan hastaneye kaldırıldı.

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın savcılıkça ifadeye çağrıldığı iddiaları üzerine Meclis genel kurulunda bir konuşma yaptı. Bu konuşma sinirlerin gerilmesine neden oldu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, 'Sen sus' diye AK Parti grubuna sesini yükselten CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a yumruk attı. Bu andan itibaren ortalık bir anda karıştı.

Arbedede yumruklar konuştu. Bu sırada aldığı darbeler üzerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan yaralandı. Gözü moraran Tezcan, önce Meclis'teki revire kaldırıldı, daha sonra da ambulansla Güven Hastanesi'ne götürüldü.

Gerginlik ise diğer milletvekillerinin araya girmesiyle sonlandırıldı. CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, “Bu eşkıyanın Meclis'i basmasıdır. Şu anda eşkıya Meclis'i basmıştır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2014, 17:45
banner53
YORUM EKLE

banner39