Ak Parti'den Mahruki'ye: Darbeci arıyorsa Silivri'ye...

Mustafa Kemal Atatürk'e yazdığı mektupta "Subaylar görevini yapmıyor, biz gençler yapacağız" diyen Nasuh Mahruki'ye Ak Parti'den "Darbeci arıyorsa Silivri'ye baksın" diyerek tepki geldi

Ak Parti'den Mahruki'ye: Darbeci arıyorsa Silivri'ye...

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

AK Parti Kayseri Milletvekili ve TBMM Darbe Araştırmaları Alt Komisyon Başkanı Yaşar Karayel, 10 Kasım'da yazdığı mektupla dikkatleri üzerine çeken Nasuh Mahruki için, "Kendisine bir darbeci, bir yandaş arıyorsa, resmi kıyafetli bir darbeci arıyorsa, kime sorarsa sorsun; ona Silivri'nin yolunu gösterecek olan çok vatandaş var" dedi.

Yaşar Karayel, Nasuh Mahruki'nin yaptığı işle insanların hayatını kurtardığına dikkat çekerek, "Demek ki hala dağlarda taşlarda bu işlerle uğraşıyor olsalar bile insan hayatı ile ilgili öğrenecekleri çok şeyler var" ifadelerini kullandı.

"Türk toplumunu iyi tanımamışlar ve bağlarını güçlendirmemişler" diyen Karayel, "Bu arkadaş hala darbeden medet umuyor. Bu arkadaşa bir tavsiyem var. Bu arkadaş hala Türkiye'nin gerçeklerini kabullenememişse, kendisine bir darbeci, bir yandaş arıyorsa, resmi kıyafetli bir darbeci arıyorsa kime sorarsa sorsun ona Silivri'nin yolunu gösterecek olan çok vatandaş var" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2013, 11:40
banner53
YORUM EKLE

banner39