Ak Partili adaydan İzmirlilere rakılı vaadler

Binali Yıldırım, Tekirdağ'da rakı fabrikası sayısını 2'den 18'e çıkardıklarını belirterek "Kordon'da rakısını içenlerin kokudan burnunu tutmaması orayı tertemiz hale getireceğim" vaadinde bulundu

Ak Partili adaydan İzmirlilere rakılı vaadler

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İzmirlilerin yaşam tarzına körfezini temizleyerek, ulaşımını rahatlatarak, engellisini rahat ettirerek karışacağını söyledi.

İzmirlilerin rakısını içip, balığını yerken burnunu tıkamak zorunda kalmaması için 10 yıldır temizlenemeyen körfezi temizleyeceğini belirten Yıldırım, "İzmir’e hizmet için yola çıktık. Bizim hedefimiz İzmir’i dünyaya açmak. İzmir’de başkan olduğum takdirde herkesin sızlandığı sorunları yok edeceğiz" dedi.

Binali Yıldırım, şunları söyledi: "Beceriksizliklerini örtmek için bunu çok iyi kullanıyor. Ama ideoloji karın doyurmuyor. İstanbul’da Nişantaşı, Beyoğlu, Çiçek Pasajı var. İstanbul’daki yaşam tarzının İzmir’den ne farkı var? Rakısını içme, balığını yeme, eğlenceye gitmede bir farkı var mı? Tekirdağ’da iki rakı fabrikası vardı, bizim dönemimizde şimdi 18 tane. Hizmet ortaya koyamayınca yapay gündem oluşturmakta çok mahirler. ’Arsenik de içeriz, zehir de içeriz AKP ’ye oy vermeyiz’ diyorlar, böyle bir kampanya yapıyorlar. Bunun akılla izahı yok. Bu tamamen o anda oluşturulan psikolojik havanın sonucu."

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2014, 15:05
banner53
YORUM EKLE

banner39