banner39

Antalya CHP karıştı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı anket sonuçları için, "CHP Antalya'da sorunlu bir parti" dedi

Politika 05.03.2011, 08:19 05.03.2011, 08:22
Antalya CHP karıştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 8 büyükşehirde yaptırdığı anket sonunda oyların artmadığı tek ilin Antalyaolduğunu açıklaması, CHP Antalya İl Teşkilatı'nda büyük yankı buldu. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, Kılıçdaroğlu'nun açıklamasının kendisini şaşırtmadığını belirterek "Antalya'da CHP sorunlu bir parti görüntüsünde" dedi.

Kılıçdaroğlu anket için, "Biraz iç meselelerle ilgili. Özellikle de belediyedeki..." dedi. Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri, CHP Antalya İl teşkilatında adeta bomba etkisi yarattı.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamasının kendisini şaşırtmadığını belirten Akaydın Antalya'da parti içi sorunları Kılıçdaroğlu ile paylaştığını belirterek, "Genel Merkez'e yaklaşık 1,5 ay önce gerçekleştirdiğim ziyarette, benden bir şikayetleri olup olmadığını sormuştum. 'Hayır çok memnunum' diye ifade edildi. Antalya'daki sorunları paylaşmıştım kendisiyle. Bundan 10 gün önce, pazartesi günü de gene güncel bazı sorunları telefonla eski ve yeni genel başkanımla paylaştım" dedi.

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?