banner15

Bahçeli: Erdoğan, Türk siyasetinde en tehlikeli kişidir

Kayseri'de Erdoğan'a sert sözlerle yüklenen Bahçeli, ''Başbakan Türk siyasetinde gelmiş geçmiş en tehlikeli kişidir. Başbakan başına buyruk ve hoyrattır'' dedi.

Bahçeli: Erdoğan, Türk siyasetinde en tehlikeli kişidir

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin ''Mahalli İdareler Seçimi II. Etap Aday Takdim Toplantısı''nda konuştu.

MHP Lideri'nin hedefinde Başbakan Erdoğan vardı. Erdoğan'a sert sözlerle yüklenen Bahçeli, ''Şehitlerimizin katillerine kucak açan Kandil'de Oslo'da İmralı'da şeref tapusunu kaybeden bu Başbakandır'' ifadesini kullandı.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan satır başları şöyle: ''Başbakan Erdoğan ağırlaşan sorunların lokomotifi olmaktan çekinmemektedir. Başbakan ve hükümeti imal ettiği tüm zehirli okları aziz milletimize doğrultarak arkası arkasına hedefe göndermektedir. 11 yıllık AKP iktidarı Türkiye'yi adeta tutsak almıştır.

Hiçbir iktidar bugünkü gibi milli ve manevi değerlerimizle oynamamıştır. AKP'nin iktidar yılları uzadıkça Başbakan şımarmıştır. Başbakan Erdoğan üniversite öğrencilerine kaba ve serttir. İmralı canisi ile müzakere Türklükle mücadele eden bu Başbakandır. Kerkük'te dökülen Türkmen kanını hiç aklına almayan ama Mısır'da Gazze'de ölenler için yas tutan bu Başbakandır. Şehitlerimizin katillerine kucak açan Kandil'de Oslo'da İmralı'da şeref tapusunu kaybeden bu Başbakandır. Başbakan Türk siyasetinde gelmiş gelmiş en tehlikeli kişidir. Başbakan başına buyruk ve hoyrattır.''

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2013, 15:52
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48