banner39

Bahçeli: Mazot çiftçiye 1,75 TL olacak

MHP Lideri bahçeli, Ankara'da düzenlenen toplantıda seçim bildirgesini açıklıyor...

Politika 03.05.2015, 15:05 03.05.2015, 15:27
Bahçeli: Mazot çiftçiye 1,75 TL olacak

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin seçim beyannamesini Ankara'da düzenlenen toplantıda açıklıyor.

Bahçeli, Ankara Arena Spor Salonu'nda, partisininseçim beyannamesi tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, "7 Haziran'da Türk milleti başkan seçmeyecek, başkanlık sistemini oylamayacak, Erdoğan'a yeni koltuk imal etmeyecektir. 7 Haziran'da Türk milleti, kaderi ve sorunları için tercih yapacak, ihanet lobisiyle, kriz ve lekeli kadrolarla yolunu ayıracaktır" dedi.

MHP liderinin konuşmasından satır başları şöyle:

"Güvenlik güçlerimizi, kışlada karakollara hapseden uygulamalara mutlaka son vereceğiz. Herkes bilsin ki terörün ve bölücülüğün kökünü kazıyacağız. Terörle pazarlıklar derhal bitirilecek, ihanet süreci bıçak gibi kesilecek. İhanete ortak olanlar adalete sevk edilecektir."

"Türkiye Cumhuriyeti'nin üniter milli devlet yapısını esas alan parlamenter sistemi, demokratik siyasi sistemin sürdürülebilmesi bakımından gerekli görüyoruz ve Türk milletine en uygun yönetim şekli olarak değerlendiriyoruz."

"Çiftçimizin canını yakan mazot herkes duysun ki 1 lira 75 kuruş olacaktır"

"Önemle altını çiziyorum, asgari ücreti net bin 400 liraya çıkaracağız. Asgari ücretlilere, büyükşehirlerde her ay 100 lira şehir içi ulaşım desteği vereceğiz."

Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?