banner15

Bahçeli: Terörle mücadelede devletin yanındayız

MHP lideri Bahçeli, terörle mücadelede devletin ve güvenlik güçlerinin yanında olduklarını söyledi

Bahçeli: Terörle mücadelede devletin yanındayız

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede devletinin ve güvenlik güçlerinin hem yanında, hem destekçisi, hem de duacısıdır." dedi.

Bahçeli, yaptığı açıklamada, "Türk milleti terörizmi maşa olarak kullanan, Türkiye üzerinde hesap yapan kötü niyet ve karanlık hedef sahibi sahibi ülkeleri görmekte ve bilmektedir. Fakat hiçbir güç aziz milletimize boyun eğdiremeyecek, pes ettiğine şahit olamayacaktır. Bedeli ne olursa olsun, etki ve nüfuz ajanları; kin ve nefret gergefinde Türk düşmanlığı işleyen yabancı mihraklar amaçlarına ulaşamayacaklardır. Türk milleti bir ve beraberdir" ifadelerini kullandı.

"MHP TERÖRLE MÜCADELEDE DEVLETİNİN YANINDADIR"

"Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede devletinin ve güvenlik güçlerinin hem yanında, hem destekçisi, hem de duacısıdır" diyen Bahçeli, "Bayatlamış oyunlarla, küflenmiş projelerle Türkiye’nin bölüneceğini, içine kapanıp kardeş kavgasına düşeceğini düşünen sefiller, sefirler ve şekavet yuvaları hüsran duvarına başlarını çok yakında çarpacaklardır." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2016, 12:12
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48