banner15

Başbakan Erdoğan'dan Hakkari talimatı

Başbakan Erdoğan "Korkmadan yılmadan çalışacağız" dedi, Güneydoğu teşkilatlarını, özellikle de Hakkari İl Teşkilatı'nı uyardı.

Başbakan Erdoğan'dan Hakkari talimatı

Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda Güneydoğu teşkilatlarını, özellikle de Hakkari İl Teşkilatı'nı uyardı.

Başbakan Erdoğan "Korkmadan yılmadan çalışacağız" dedi. Erdoğan'ın toplantının basına kapalı bölümünde önemli mesajlar verdi. Erdoğan'ın talimatları şöyle: 

10. YIL VURGUSU: AK Parti'nin kuruluşunun 10. yılını pazar günü her ilde verilecek iftar yemeği ile kutlayacağız. 10. yıl kutlamalarına özel önem veriyorum. Geniş katılım sağlansın. 

CHP 1000 OY ALABİLDİ: Seçimler öncesinde CHPHakkari'de miting yaptı. Mitinge BDP'liler CHPbayrakları ile katıldı. Ancak CHP sadece 1000 oy alabildi. MHP bile üçüncü parti oldu Hakkari'de. 

HAKKARİ TALİMATI: Teşkilatlarımız çok iyi çalışacak.Özellikle Güneydoğu teşkilatlarımıza büyük görev düşüyor. Siirt'te, Hakkari'de daha fazla çalışacağız. Güneydoğu'da biz BDP'den daha fazla oy aldık. Bölge sadece Diyarbakır'dan ibaret değildir. Hakkari'ye önem veriyorum. Her hafta bir bakanımı Hakkari'ye göndereceğim. Yüksekova'daki teşkilatımızı da kuracağız. Korkmadan yılmadan çalışacağız. 

7.5MİLYON ÜYE HEDEFİ: Seçmen sayısının yüzde 10'u üye hedefi koymuştuk. 5 milyon üye sayımıza ulaştık. Şimdi yeni hedef koyuyoruz. Seçmen sayısının yüzde 15'i hedefi. Üye sayımızı 7.5 milyona çıkartacağız. 

Kaynak: Bugün

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2011, 07:40
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35