banner39

'Başbakan seçimi göremeyebilir' sözlerine sert tepki

CHP'li Umut Oran'ın "Başbakan seçimi göremeyebilir" şeklindeki açıklamaları Ak Parti'den sert tepki aldı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kapusuz, CHP'nin komploların parçası haline geldiğini söyledi

Politika 25.03.2014, 16:10 25.03.2014, 16:10
'Başbakan seçimi göremeyebilir' sözlerine sert tepki

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Salih Kapusuz, "Başbakan seçimi göremeyebilir" şeklinde açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oran'a çok sert tepki gösterdi.

Seçim yaklaştıkça CHP'yi korku sardığını ve hezeyan dolu açıklamaların üst üste geldiğini vurguklayan Kapusuz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran "Bu hafta önemli gelişmeler olacak Tayyip Erdoğan 30 Mart'ı göremeyebilir siyasetten çekilebilir" sözlerine de tepki gösterdi.

Umut Oran'ın açıklamasının CHP'nin son günlerdeki komploların bir parçası olduğunun ilanı olduğunu söyleyen Kapusuz, kendi Genel Başkanlarını kongrelerle değil kasetlerle değiştiren CHP, açıkça bu montaj ve şantaj çetesinin siyasi temsilcisi olduğunu kamuoyuna deklare etmiştir, dedi.

"CHP'NİN TEK ÇARESİ"

İşte Salih Kapusuz'un konuyla ilgili açıklaması: "Umut Oran bu açıklamalarıyla siyasi şantaj yapmakta ve seçim galibiyeti alamayacağını gören CHP için tek çarenin "AK Parti'yi seçime sokmamak" olduğunu ilan etmektedir. Tüm milletimiz şunu bilsin ki; CHP, Paralel Çete ve Kirli İttifakın iç-dış iştirakçileri hangi komployu kurarsa kursun, hangi şantajı yaparsa yapsın AK Parti olarak bugüne kadar boyun eğmedik bundan sonra da eğmeyeceğiz. Diz çökmeyeceğiz. Çünkü biz milletimize güveniyoruz, aziz milletimiz bu komploları boşa çıkaracak ve bunlara sandıkta gereken dersi verecektir."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?