banner15

Başbakan'dan e-muhtıra ve ses kaydı açıklaması

Erdoğan, 'e-muhtıra' ile ilgili Genelkurmay'ın resmi internet sitesinden kaldırılması hakkında açıklama yaparak, "Olması gerekeni yerine getirdikleri için kendilerini kutluyorum" dedi.

Başbakan'dan e-muhtıra ve ses kaydı açıklaması

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'e-muhtıranın' Genelkurmay'ın resmi internet sitesinden kaldırılması hakkında, "Olması gerekeni yerine getirdikleri için kendilerini kutluyorum" dedi.

Başbakan Erdoğan, bayram namazını Ankara Hacı Bayram Veli Camii'nde kıldı. Erdoğan cami çıkışında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 27 Nisan e-muhtırasının Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nın resmi internet sitesinden kaldırılmasına değinen Erdoğan, "TSK'nın şu andaki yönetiminin, özellikle değişim dönüşüme demokratik anlamda bakışını değerlendirmesi bakımından çok önemliydi. Biz bu arzumuzu daha önceki yönetime de ilettik. Fakat onlar nedense bu adımı atamamıştı. Ama şu andaki Türk Silahlı Kuvvetleri yönetimi, Genelkurmay başkanlığımız bu adımı atmıştır. Dolayısıyla olması gerekeni yerine getirdikleri için kendilerini kutluyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2011, 09:00
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35