banner39

Baykal, taciz iddialarını yorumladı

'Oda'dan çıkan taciz belgelerinden sonra gözler yeniden Deniz Baykal'a çevrildi. Baykal'ın olaylara ilk yorumu "Her şey ortada" oldu.

Politika 08.03.2011, 09:38 08.03.2011, 09:38
Baykal, taciz iddialarını yorumladı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Oda TV yazarı İklim Bayraktar’ın savcılık ifadesinde Baykal’ın kendisine tacizde bulunduğuna yönelik iddialar Baykal cephesinde büyük tepkiye yol açtı.

Star gazetesine konuşan CHP eski Genel Başkanı Baykal, taciz iddiası ve sonrasında parti içinde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak “Her şey ortada” yorumunda bulundu.

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Oda TV yazarı İklim Bayraktar’ın savcılık ifadesinde Baykal’ın kendisine tacizde bulunduğuna yönelik iddialar Baykal cephesinde tepkiye yol açtı. Taciz iddiasıyla ilgili açıklama yapmak istemeyen Deniz Baykal, “Her şey ortada, gayet açık ve net. İnsanların sağduyusuna güveniyorum. Bir şey söylememe gerek yok” dedi. Taciz haberlerini okuduğunda ne düşündüğü sorusuna ise Baykal, “Aklı başında insan ne düşündüyse ben de onu düşündüm” demekle yetindi.

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?