banner39

BBP'nin Ankara adayı Remzi çayır

BBP, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına gazeteci yazar Remzi Çayır'ı seçti

Politika 16.02.2014, 12:04 16.02.2014, 12:04
BBP'nin Ankara adayı Remzi çayır

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Büyük Birlik Partisi (BBP) 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayını Remzi Çayır olarak açıkladı.

Anatolia Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşan Genel Başkan Mustafa Destici, Ankara Büyükşehir ve ilçelerindeki adayları vatandaşlarla buluşturduklarını belirterek adaylara başarılar diledi. BBP’nin adaylarının tamamının ehliyetli, bilgili, tecrübeli, kalbinde vatan ve bayrak sevgisi, yüreğinde iman sevgisi, ezan sevgisi taşıyan kişiler olduğunu ifade eden Destici, “Rabbim kendilerini utandırmasın, başarılı kılsın.” dedi.

Belediye başkanının iş bilen birisi olması durumunda orada başarısızlıktan söz etmenin mümkün olmayacağını belirten Destici, BBP’nin bütün belediye başkanlarının bu vasıflara sahip kişiler olduğunu kaydetti.

Daha önce eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'u partiye katarak bir sürpriz yapan BBP, seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayının gazeteci yazar Remzi Çayır olduğunu açıkladı.

banner53
Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?