banner39

BDP'lilerden neşeli Uludere açıklaması!

Uludere'de 35 vatandaşın öldürülmesi ile ilgili basın toplantısı düzenleyen BDP'lilerin kameralar kayıttayken kahkahalar atması tepkiyle karşılandı

Politika 30.12.2011, 15:02 30.12.2011, 15:02
BDP'lilerden neşeli Uludere açıklaması!

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Aralarında BDP milletvekili Sabahat Tuncel'in ve son dönemde yaptığı ilginç çıkışlarla kendinden söz ettiren gazeteci Nuray Mert'in de bulunduğu BDP'li bir grup İstanbul'da basın toplantısı düzenlemek için biraraya geldi.

Şırnak Uludere'de 35 vatandaşın hayatını kaybettiği olayı kınamak için toplantı düzenlediğini iddia eden BDP heyetinin rahat tavırları ve kahkahaları toplantıya damga vurdu. BDP milletvekilleri Ertuğrul Kürkçü ve Sabahat Tuncel'in kahkahaları havada uçuştu. Kahkaha tufanına gazeteci Nuray Mert'in de kısa süreli katıldığı gözlendi.

35 kişinin ölümüne sebep olan bir olayın sıcaklığı devam ederken ve bu olayı protesto etmek için biraraya geldiklerini iddia eden kişilerin kahkaha atacak kadar mutlu görünmeleri tuhaf karşılandı.

Yorumlar (3)
Mehmet KURMEN 11 yıl önce
Yakında Hint Alfabesiyle Kürtçe Yazıp Mahkemeye Verecez Diye ! Trajikomik Bir Olayı Anlatıyor. Siz Haberci Arkadaşlar İse Tabi Bu Videoyu Konuşulanı Hiç Dikkat Etmeden Yada Türkiye'nin En Büyük Davalarını Takip Etmeyen Sözde Gazetecilik Anlayışı İçinde Yayınlıyorsunuz! Yada 35 Çocuğun Öldürüldüğü Olayı Saptırmaya Çalışıyorsunuz. Yayınlarsanız Sevinirim. Tşkler.
Mehmet KURMEN 11 yıl önce
Videodaki Sesleri Dikkatlice Dinleyince Neden Gülümsediklerini Anlayacaksınız Tabi Geçenlerde D.bakır Kck Davasını Takip Ettiyseniz! Bahsettikleri Ve Gülümsemelerine Sebep Olan Konuda Kck Davası. Diyarbakır'da Kck Duruşmasında Latin Alfabeli Kürtçe Yazı Kabul Edilmedi. Ancak Arap Alfabeli Kürtçe Yazı Deliller Arasına Konuldu! Video da Ondan Bahsediyorlar . Sabahat Tuncer Aynen Söyle Diyor:
MEHMET TURMEN 11 yıl önce
Neye güldükleri önemli değil muhterem kardeşim,Uludere olayı için açıklama yapmak üzere toplanmışlar,insana saygı nerede?Toplantı bitisn ne kadar neye istersen gül!!Az sonra acıdan kahrolmadan bahsedecek bu kahkaha atan insanlar!!!
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?