banner39

CHP heyeti Hidayet Karaca'ya gidiyor

İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz ile Sezgin Tanrıkulu'ndan oluşacak CHP heyeti, pazartesi günü Silivri'de hapiste bulunan Samanyolu Genel Yayın Yönetmeni Hidayet Karaca'yı ziyaret etmek için Adalet Bakanlığı'na başvuruda bulundu

Politika 06.02.2015, 14:01 06.02.2015, 14:08
CHP heyeti Hidayet Karaca'ya gidiyor

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

CHP heyeti Silivri'ye 14 Aralık operasyonu kapsamında 'terör örgütü kurmak ve yönetmek" suçlamasıyla tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı ziyaret için gidiyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ziyaretle ilgili "Biz olaya insan hakları yönünden bakıyoruz. Yaşananları kendisinden dinlemek için gidiyor" dedi.

Balyoz ve Ergenekon davaları sürecinde, Silivri'de tutuklu bulunan pek çok ismi ziyaret eden CHP heyeti Silivri'ye bu kez Fethullah Gülen Cemaatine yakınlığıyla bilinen Samanyolu Yayın Grubu'nun Başkanı Hidayet Karaca ile görüşmek için gidiyor.

Hürriyet'ten Zeynep Gürcanlı'nın haberine göre Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ve savcı kökenli İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz'den oluşacak CHP heyeti, pazartesi günü Silivri'de Hidayet Karaca'yı ziyaret etmek için, Adalet Bakanlığı'na başvuruda bulundu.

 

banner53
Yorumlar (0)
13
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü